Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čo o tebe povie zmrzlina????

6. 11. 2010

 Favoritka - Vanilková : Láká vás nejvíc smyslná chuť vanilky? Pak vlastníte pestrou, impulzivní a odvážnou osobnost, která si sama s oblibou klade vysoké cíle. Nic vám není dražší než vřelé rodinné vztahy.

Favoritka - Čokoládová : Nemůžete se nabažit čokolády? Jste asi živá, kreativní, dramatická bytost, která se (možná až příliš) snadno pro něco nadchne. Jste ráda středem pozornosti, máte ráda kolem sebe humbuk a každá rutinní činnost vás docela brzy znudí.
Favoritka - Oříšková : Sáhnete vždy po oříškové? Okolí vás zřejmě shledává jako spořádanou ženu se sklony k perfekcionismu a pečlivosti, máte ráda pod kontrolou každý detail. K práci přistupujete svědomitě, možná jste ale někdy zbytečně konzervativní. Nechybí vám zdravá soutěživost - máte ráda výzvy a baví vás vybít si energii třeba při lehce agresivních sportech.
Favoritka - Banánová : Vítězí u vás žluté ovoce? Jste pohodová osobnost se srdcem na dlani, čestná a štědrá. Umíte se dobře vcítit do druhých, někdy ale máte nebezpečné sklony nechat se využívat.
Favoritka - Jahodová : Zbožňujete jahody? Charakterizuje vás velká citlivost, která vám občas tropí problémy. Jste někdy až příliš plachá, uzavřená a skeptická - hlavně vůči sobě. Tvrdohlavost vám bezesporu nechybí - bohužel ani pokud jde o vaši vytrvalou sebekritiku

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

(Lexy, 23. 8. 2013 19:10)

orieškováá ♥ ♥ ♥

 

 

FotoalbumArchiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 152735
Měsíc: 1454
Den: 64